Büyük üst sınıf holding, Hublot ve Louis Vuitton da dahil olmak üzere üst düzey markalara bakan akıllı saat ürünleriyle ilişkili şaşırtıcı derecede çeşitli koleksiyonu açıkladı, 2022’i düşünün TAG Heuer, reklam ve pazarlama mızraklarının önerisinde olmaya devam ediyor. Orijinal TAG Heuer Connected, büyük oyuncular Plastik Alan teknolojisi ile ilgili akıllı breitling replika saat hakimiyetine karşı kurulan ilk İsviçre muhalefetinden bu yana kutlandı ve ayrıca aradan geçen tüm yıllar boyunca, yol patladı, yakın zamanda sofistike hale geldi ve hareket etti. birkaç gerçekten kitap stili yönergeleri. 2022, daha akıcı, çok daha kıvrımlı durumlar, yepyeni dikkatle yönlendirilen egzersiz rutinleri ve diğer zamanlardan çok daha faydalı bilgiler sağlayan en son anahtar seçenekleri koleksiyonunu kullanarak Connected dizisinden son nesli kullanarak getiriyor. Yeni TAG Heuer Linked Kalite Düzeyi E4 koleksiyonu, Connected’ınızı Avrupa akıllı saatinizdeki ana noktayı, artan bir mikroişlemci, Kablosuz 5.3 çevrimiçi bağlantısı ve gelecekte belirli bir tarihten kısa bir süre sonra internette planlanan mevcut bir Bilgisayar ile sıkı çalışmasını sağlamayı amaçlamaktadır. saatin ön lansmanı.
eta saat

Her 45 mm’de ve yepyeni 42 mm’lik bir boyutta satılık olan gerçek TAG Heuer İlişkili Kalite E4 ipi, durumlarını daha kolay, çok daha azalan kontrol etme özelliklerine sahiptir. 45 mm modeliniz, hem paslanmaz hem de mat püskürtmeli siyah DLC titanyum olasılıklarıyla birlikte, gerçek kurulan Ekli formüle daha yakındır. Son on yılların özel bitmiş koyu renkli porselen çerçeve, tam olarak aynı filtre profiline ve oyulmuş min’s seviyesine sahip, tam burada alınmıştır. Yine de, TAG Heuer teknikleri, üçüncü nesil tellere kıyasla kesinlikle çok daha kıvrımlı bir rotada doğrudur. Durum, yine de, orta çıkıntılı eğimleri de dahil olmak üzere, Carrera koleksiyonuna bariz geri çağrılar içeriyor olsa da, genel izlenim, öncekilerle karşılaştırıldığında daha yapılandırılmış. Hoş olmayan yönler ve geniş rafine düzlemler yerine, bir alternatif olarak gerçek Ekli Standart E4, daha dar, çok daha hareketli bir duruma sahip olan fotoğraflardaki tür için derinlikle birlikte karmaşıklığa da katkıda bulunur ve sivrilen pabuçlarınız üzerinde yeni fırçalanmış bölümlere sahiptir. Geniş kama benzeri iticileriniz, önceki neslin özel açısal orta nokta kıvrımı olmadan ve önceki neslin toplam vurgu dansını değiştirmek için kısmen siyah dolgulu bir kesim göstermeden daha yumuşak bir tarzda yeniden tasarlandı. TAG Heuer ayrıca, bu iticileri, tetiklendiğinde çok daha fazla mekanik gerçekten hissedecek şekilde ayarlamış olduğunu ifade eder, bu, Related koleksiyonuna etiketin standart ürünlerine daha net ve duyarlı bir bağlantı sağlayacaktır. Taze 42mm’den gelen paslanmaz durum, daha büyük ahır arkadaşının şık stil ipuçlarının çoğunu takip ediyor, ancak aşağıda, şirket daha zarif, çok daha işlenmiş bir yön içinde taban türünü gerektiriyor. Çerçeveniz, ön görüntülerde yüksek teknolojili, tam kadran görünümü için tamamen silinir ve ayrıca marka, alternatif olarak aynı an ölçeğine sahip dahili bir elmas yüzük tercih eder. Bu tür daha kolay, önemli ölçüde daha az düşmanca bakış açısıyla tutarlı olarak, hem taç hem de iticiler genellikle yaratıcı bir şekilde basitleştirilmiştir. İticiler için, değiştirilmiş tipiniz vurgulama adımları olmadan bırakılır ve 45 mm modeldeki koyu renkli kauçuk üst kısım, çelik içinde tamamen kaygan bir hap kutusu tepesi ile değiştirilecektir. Her iki kasa ölçüm seçeneği de akıllı replika saat ankara 60 metreye kadar su geçirmezlik sağlıyor.

TAG Heuer, güçlü güneş ışığında farkındalığı artırmaya yönelik artan aydınlatma ve ayrım ile birlikte Connected Level of kalite E4 koleksiyonuna yönelik güncel bir OLED dijital dokunmatik ekranlı ekran kadranı içerir. Standart E4, aynı zamanda, zamanın geçişini işaretleyebilmek için harika bir süper kahraman akış efekti kullanan hipnotik Riverside çağrısı gibi, elektronik dijital yüz yerleşimi olasılıkları ile ilgili olarak önceki on yıllar boyunca devam ettirilen belirli koleksiyona birçok ek görür. İnsanların kalp atış hızını, hareket sayısını ve diğer fiziksel uygunluk kontrol seçeneklerini birincil kadrandan görmelerini sağlayan Sağlık ve fitness çağrısı. Muhtemelen en güçlü revizyon, genişletilmiş TAG Heuer Sports iphone uygulamasıdır, bununla birlikte, artık insanlara bir telefon ve Televizyon kullanmak zorunda kalmadan kişiselleştirilmiş animasyonlu, dikkatli bir şekilde yönlendirilen fiziksel egzersizler sunuyor. Gerçek TAG Heuer Sports faaliyetleri uygulaması, bir egzersizin gerçek ilerlemesini izlemenin yanı sıra, kapsamlı olduğunda egzersizleri değiştirmeleri için insanları bilgilendirmenin yanı sıra, etrafta gezinme, bisiklete binme, çalıştırma, yürüme ve golf oynama için güncellenmiş kontrol seçeneklerine de katkıda bulunur. TAG Heuer, önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla kadran alternatifi eklemeyi vaat ediyor. Lansman sırasında, kullanıcı programı muhtemelen Yahoo Don İşletim Sistemi 2 tarafından yürütülecek, ancak girişimcilere, Yahoo ve google Wear İşletim sistemi Üç veya daha fazlası için herhangi bir ücretsiz güncelleme sunulacak. ana sistem özellikleri tanıtıldı.

Gerçek TAG Heuer Linked Quality E4, yeni Qualcomm Snapdragon 4100+ akıllı replika saat seiko modeliyle birlikte donanım yönü için güçlü geliştirmelere de katkıda bulunuyor. Snapdragon 4100+ cihazınız, önceki Connected’in Snapdragon 3100 modelinde yüzde otuz uzatılmış pil ömrü döngüsü sunar ve 45 mm’lik ürünün, güçle ilişkili beş birkaç saatten yararlanırken bile tam şarjda yirmi dört saatlik güç rezervi sağlamasına olanak tanır. yoğun atletizm izleme programları. TAG Heuer, 42 mm tasarımınızın bu tür pil ömrünü daha da genişlettiğini ve tam gün atletizm yazılımı kullanımına izin verdiğini belirtiyor. Özel Snapdragon 4100+ ayrıca, Ekli Kalite E4 Düzeyinin çevrimiçi bağlantıya ilişkin Kablosuz bluetooth 5.2’yi kullanmasına izin verir; bu, önceki Bağlantılı döneme göre iki kat hızlı Wi-Fi dosya işlemleri üretecektir. Bir ivmeölçer, bir kalp monitörü, pusula, herhangi bir ölçü, Ulusal futbol konferans çipi, jiroskop ve bir GPS navigasyon modülünden oluşan ortak İlgili gösterge paketinin yanı sıra, gerçek kalite E4 Seviyesi de atletizm yeni bir altimetre algılama Çalıştırma ve hatta bisiklete binme gibi açık hava sporlarının daha derinlemesine takip edilmesini sağlayan ünite. TAG Heuer, her biri talep sırasında saatin bir göstergesi olarak hareket eden ve ayrıca akşam şarjına ilişkin yalnızca düşük parlaklıkta yalnızca zamana bağlı anahtarı kullanan Bağlantılı Kalite E4’ü belirtmek için yepyeni bir taleple birlikte gelir. Pil takımı olmadan tüm istek 1 saat 30 dakika içinde gerçekleştirilebilir.