Florida Unique’in TAG Heuer Monaco Gulf sahilinin 39 mm’lik metal durumu, güzel dikdörtgen figürü, geniş bitmiş dikdörtgen butonları ve kademeli masmavi ekran kasası ile çağdaş “sağ taç” Monako koleksiyonunun geri kalanına söylenebilir. Yüz fit suya dayanıklılık ile ilgili. Bununla birlikte, gerçek Monaco Gulf Special Edition’ın çağrısı, genellikle Gulf Monaco formülüne inanılmaz derecede temiz bir yaklaşımdır. TAG Heuer Monaco’nun Körfez temalı önceki versiyonları, periyodik stabilite ve hatta grafik uyumu pahasına, toz halinde turuncu bileşenlerin ve transmisyon kırmızı gölge karışımının cömert kullanımı ile birlikte çarpıcı stil yönünde korunmuştur. Buna karşılık, Monaco Beach Particular Edition’ın kadranı yenilikçi ve aynı zamanda ilk fotoğraflarda Florida’nın en baskın Körfez kıyısı renk yollarından yararlanarak mantıklı olacak. İlkel yüz yüzeyi alanı, Monaco’nun kişisel koyu mavi güneş ışığı olabilir ve modern tasarım ve stile iyi tanınan bir temel oluşturur. Daha önceki Körfez temalı Monaco yinelemelerinde olduğu gibi, 550d akrilik markanın kişisel kırmızı ve gök mavisinde iki kez yukarıdan aşağıya yarış kırmızı şeridi içerir, ancak aşağıdaki bu tür renkli süslemeler, daha fazlasının rolünde hem kırpılmış hem de azaltılmıştır. Öne çıkan unsurlardan ziyade fotoğraflardaki tasarım ve stile yönelik herhangi bir vurgu. Kirpikler dakika monitörü aracılığıyla da kırılabilir, bu da çalışan ana şalter zemininin resimlerde estetik kesinti olmadan devam etmesine izin verir.

TAG Heuer, Florida’nın Monaco Körfezi kıyılarına Florida’nın Körfez kıyısı renklerini akıllıca getiriyor Particular Edition’ın kadran tasarımı ve stili, Üç veya daha fazla replika saat nereden alınır yönü kronograf anları alt kadranını kullanarak eğimli dış boyutu değişen uçuk turuncu ve ayrıca kırmızıya bölüyor kadranlar. Oldukça iyi düşünülmüş bir tasarım seçimi, standart Monaco düzenine zahmetsizce uyuyor, ancak ikisi ekstra sportif renklendirme sağlıyor ve aynı zamanda Monaco serisi için ilk kez yükselişi sunan 1970’lerin başındaki kronograf stilinin yanı sıra gecikmeli 60’ları kullanarak jelleşiyor. Saat yapım arenasını içeren o yıllarda benzer renkli sektör alt kadranları bulabilirsiniz, bu alt kadranlar yalnızca Heuer üzerinden birkaç tane içerir, ancak gerçek Monaco hiçbir şekilde 1’e sahip olmasa da, bu, resimlerin içindeki düzenden organik bir tür gibi görünüyor. Etiketin hassas yapısı, standart Monaco’nun kıpkırmızı kronograf parmaklarından oluşuyor, böylece Körfez kıyısı Florida meyve çeşitlerine ek olarak, arama için genel olarak doğal bir his yaratmayı başarıyor. Diğer kadran tasarımı, ilk kez basit parlaklıkta yapılan Beach şirket logosuyla birlikte özel olarak azaltılabilir ve ayrıca özellikle minimal Yarım düzine saat birkaç dakika alt kadranına entegre edilebilir. Bu konumlandırma ve renkli olmayan belge terapisi, fotoğrafların içindeki Saat A düzine olarak üretilmiş TAG Heuer sembolü için güçlü bir görünür karşı ağırlık görevi görür ve bu nedenle, bunu bugüne kadarki en sağlıklı Körfez temalı Monako yerleşim planlarından biri haline getirir. TAG Heuer, Monaco’nun tipik kullanılan listesinin kullanılmış rodyum kaplamalı “60” sayılarla değiştirilebildiği saat A düzine’de birkaç markanın katkıda bulunduğu yarış geçmişine son bir pislik ekliyor. 1970’lerin başlarında körfez sponsorluğundaki Porsche 917’ler için sayı mermileri.
replika saat
TAG Heuer, kendi bünyesindeki Heuer 10 programlanmış kronograf mekanizmalarını kullanarak Florida Special Edition’ın Monaco Körfezi kıyılarına güç veriyor. Gerçek Heuer 02, 2019’u geride bıraktığı göz önüne alındığında, sağdaki taç Monaco serisinde bir ziyaretçi atraksiyonu oldu ve kontrol edilmesi gereken işlevselliğe sahip tamamen modern bir serpinti olmaya devam ediyor. Heuer 10’unuz, bağlantılar boyunca kapsamlı D’tes önemli Gen¨ve ve koyu renkli iskelet çerçeve rotoruyla birlikte, yeni bir yirmi sekiz,400 bph’lik bir yenilgi fiyatında enerji düzenlemesi ile ilgili 80 saatlik muazzam bir güç sağlar. düz debriyaj i465 siyah ve ayrıca ray çarklı kronograf çalıştırma yöntemi. TAG Heuer replika saat, koyu mavi dana derisinde geleneksel küçük bir açılış ralli kayışına sahip olan Florida Special Edition’ın gerçek Monaco Körfezi kıyısını tamamlıyor.